Biuro:
15-249 Białystok
ul. Gdańska 10/9
tel. (085) 740 33 15
fax (085) 740 33 16
email:biuro@elam.pl

Produkcja rozdzielnic
15-535 Biayłstok
ul. Żurawia 59
tel./fax (085) 743 42 00


DLA PARTNERÓWKażdy z nas podróżuje, w interesach, odwiedza znajomych, bliskich, spędza urlop, pozostawiając bez odpowiedniej ochrony swoje mienie, a gdy przebywamy w domu czy czujemy się bezpiecznie?

Dynamiczny rozwój techniki sprawia, że otrzymujemy do dyspozycji środki, dzięki, którym możemy zwiększyć bezpieczeństwo nasze i mienia, które posiadamy.

Szerokie grono producentów proponuje nam coraz większą ilość podzespołów -od central alarmowych poprzez klasyczne czujniki aż do specjalizowanych elementów zaawansowanych systemów alarmowych. Analizując rynek jesteśmy w stanie spośród szeregu proponowanych urządzeń wybrać, sprawdzone, charakteryzujące się odpowiednimi parametrami i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Prowadzimy, doradztwo, projektujemy i wykonujemy instalacje alarmowe w domach o zabudowie szeregowej, wolnostojących i mieszkaniach.
Prowadzimy konserwację inastalacji alarmowych.
Bezpłatna wycena wstępna!!!
Niskie ceny!!!


Budujesz dom, remontujesz mieszkanie i zastanawiasz się, o czym nie pomyślałeś? Wymieniasz instalacje elektryczną dostosowując ją do wymagań nowych urządzeń może to jest moment żeby pomyśleć o systemie alarmowym. Posiadasz gotowy dom, mieszkanie zaproponujemy Ci system alarmowy oparty na urządzeniach bezprzewodowych. Przyjdź do nas!!!

Wykonamy każdą instalację zgodnie z obowiązującymi normami i dostosujemy ją do Twoich potrzeb.
Co może nam pomóc?

  1. Aktualny projekt budowlany (dowolna forma)!!!
  2. Informacje:
    • o aranżacji wnętrza
    • w jaki sposób chcesz dowiadywać się o zdarzeniach zaistniałych w systemie alarmowym (SA)?
    • jakie dodatkowe wymagania ma spełniać system alarmowy (SA)?!!

Jeżeli nie jesteś zdecydowany, zaproponujemy Ci kilka rozwiązań do wyboru, najczęściej realizowanych praktycznie. Przygotujemy pełną dokumentację. A może masz zainstalowany (SA) i potrzebujesz rozbudowy lub konserwacji instalacji? Co zrobić?!! Skontaktuj się z naszą firmą!!!

Przeanalizujemy możliwości ewentualnej rozbudowy lub zaproponujemy inne rozwiązanie spełniające Twoje wymagania.

 
Kontakt Strona główna Wstecz