!!! Witamy na naszej stronie ogrodzeń !!!

Zadaniem ogrodzenia jest uniemożliwienie swobodnego dostępu do ogradzanego obiektu. Ogrodzenie jest elementem drugoplanowym wkomponowanym w otoczenie, natomiast przy zastosowaniu fundamentów z klinkieru, kamienia itp. w połączeniu
z przęsłami metalowymi lub metaloplastyką może tworzyć równoważny charakter architektoniczny.

Przystępując do budowy ogrodzenia należy wziąć pod uwagę jego trwałość. Zarówno obiekt budowlany, jak też ogrodzenie buduje się na wiele lat, a koszty ich renowacji są bardzo wysokie. Podstawowym problemem trwałości  ogrodzeń metalowych jest odporność powłoki na działanie korozji.

Firma nasza reprezentując BETAFENCE gwarantuje profesjonalizm wykonania zleconych robót.

Oferujemy wykonanie projektu wybranego typu ogrodzenia z asortymentu BETAFENCE na bazie dostarczonych podkładów wykonanych w programie AUTOCAD. Zapraszamy do współpracy biura projektowe.

W przypadku zlecenia wykonania ogrodzenia wg projektu architektonicznego lub okazanego przez Państwa wzoru, oferujemy wykonanie ogrodzenia, stosując technologię  w zakresie zabezpieczenia powłok elementów metalowych, na które udzielamy 10-letniej gwarancji.

Oferta nasza zawiera również wykonanie bram, furtek wg Państwa życzenia z zastosowaniem różnego rodzaju napędów otwierania i zabezpieczeń kontroli dostępu.

!!! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !!!