TV PRZEYSŁOWA (CCTV)

W ostatnich latach w Polsce System Nadzoru Wizyjnego

stał  się bardzo popularnym i pomocnym narzędziem
w ochronie osób i mienia. Na system składa się z różna ilości kamer , które obserwują określony i wyznaczony obszar przekazując go jednocześnie do monitorów w stacji monitorowania.


Systemy CCTV wykonywane przez nasza firmę charakteryzują się łatwą i elastyczną eksploatacją. Zapewniają doskonałą jakość obrazu zarówno w dzień jak i w nocy.

 

Montowane przez nas rozwiązania nadają się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Współgrają z charakterem obiektów i uwarunkowaniami danego terenu. Spełniają najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa narzucone przez klienta- oferujemy Państwu zaawansowaną technologicznie telewizje przemysłową dopasowaną indywidualnie do Waszych potrzeb.


Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom w znaczący sposób zwiększacie Państwo możliwość kontroli np.: tego co dzieje się w Waszej firmie. Stały dostęp do zapisu z systemu monitorującego daje nowe możliwości nadzoru. To wszystko znajdziecie w naszej ofercie.


Przy budowie systemów CCTV korzystamy z producentów takich marek jak Bosch, Siemens, SAMSUNG, JVC, Pelco, PHILIPS, VJBC, SONY, ADACS, GEOVISION.

 

Nasi pracownicy posiadają ukończone kursy i certyfikaty szkoleń ww. producentów. Daje to gwarancję profesjonalnie i  rzetelnie wykonanej. Aby system prawidłowo funkcjonował musimy najpierw obejrzeć dany obiekt i ocenić jego uwarunkowania i charakterystykę ( oświetlenie, odległość od obiektów rejestrowanych itp. elementy) Na podstawie tych oględzin sporządzimy dla Państwa fachowy plan jak, co i gdzie należy umieścić, aby poprawnie działało.